Arkusze ćwiczeń Kaligrafia ślubna

8/12/2022 11:37:00 AM

Wakacyjny czas i piękna pogoda mogą oznaczać tylko jedno - rozkwit sezonu ślubnego! Od kilku lat ręcznie kaligrafowana papeteria ślubna coraz bardziej zyskuje na popularności. Wedding plannerzy prześcigają się w oryginalnych pomysłach na uświetnienie tej wyjątkowej uroczystości, a elementy, takie jak zaproszenia, stają się integralną częścią starannie przygotowanego planu. 

Jednak wiele par młodych postanawia przygotować papeterię ślubną samodzielnie. Nasz spontaniczny pomysł darmowych arkuszy kaligrafii ślubnej powstał właśnie z myślą o tych śmiałkach 😉 


Jeżeli jesteście na naszej newsletterowej liście mailingowej, z pewnością wiecie, że co tydzień w czwartek rozsyłamy do Was sporą porcję kaligraficznych inspiracji. Arkusze ślubne również powędrowały do Was w newsletterze 😁 Jednak ze względu na duży odzew z Waszej strony i prośby o szersze udostępnienie arkuszy dla spóźnialskich, postanowiliśmy umieścić je również tutaj, na naszym blogu. 

Tych z Was, którzy nie są jeszcze częścią naszej newsletterowej społeczności, serdecznie zapraszamy do dołączenia. Formularz zapisu do newslettera znajduje się na samym dole strony głównej Calligrafun lub w wyskakującym na stronie okienku (pop-upie). Warto!


Podczas tworzenia papeterii ślubnej często używamy tych samych tradycyjnych zwrotów i słów. Z naszymi arkuszami ćwiczeń możesz nauczyć się, jak pięknie je pisać, i wykorzystać tę nową umiejętność, aby wykaligrafować odręcznie wyjątkową papeterię! Z pewnością goście będą zachwyceni!


Pobierz darmowe arkusze ćwiczeń do kaligrafii ślubnej, klikając w powyższy link, następnie wydrukuj je w proporcji 1:1 na dobrej jakości papierze i przygotuj odpowiednie narzędzia do ćwiczenia. 

Do kaligrafowania możesz użyć: Nie zwlekaj i pobierz jeszcze dziś nowe bezpłatne arkusze ćwiczeń "Kaligrafia ślubna" Calligrafun. 


Psst! 🤫 Nawet jeżeli nie planujesz ślubu w najbliższym czasie, zachęcam Cię do rozpoczęcia praktyki kaligrafii. Bo jeśli nie dziś, to kiedy 😁 Jeżeli jesteś osobą początkującą, zajrzyj do wcześniejszych wpisów na naszym blogu, żeby zdobyć garść wiedzy na początek przygody z kaligrafią. Z bloga dowiesz się m.in. jak trzymać pióro maczane i w jaki sposób kreślić litery, tak aby uzyskać cienkie i grube linie (tzw. cieniowanie).


Pozdrawiam gorąco! I koniecznie daj znać w komentarzu, jak podobają Ci się arkusze ślubne. 

Zobacz także

0 komentarzy

Calligrafun | Sklep