Obsadki Moblique, czyli kaligraficzny must-have

8/29/2023 01:07:00 PM

Są takie przybory w Calligrafun, które sprawiają, że Twoja przygoda z kaligrafią z miejsca nabiera rumieńców. Do tej grupy z pewnością zaliczają się obsadki Moblique zaprojektowane i stworzone przez markę Luis Creations, która specjalizuje się w produktach do kaligrafii. Gdy kilka lat temu ogłaszaliśmy, że jako pierwsi w Polsce wprowadzamy gamę obsadek Moblique do naszego sklepu, dostaliśmy od Was mnóstwo pozytywnych wiadomości. A gdy rozpakowaliśmy pierwszą dostawę, wiedzieliśmy już, że ten produkt będzie kaligraficznym must-have! 

Obsadki do kaligrafii Moblique ALObsadki Moblique są dostępne w trzech wariantach: plastikowe matowe, plastikowe błyszczące i aluminiowe. Aby przybliżyć Ci fenomen tych obsadek, zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie ich plusy i tak właśnie powstało powstało "5 powodów, dla których warto mieć Moblique". Przekonaj się, że warto!Po pierwsze

Dwa w jednym

Moblique 2 w 1 zaprojektowane i stworzone w Australii przez markę Luis Creations są wyjątkowe, ponieważ mogą służyć zarówno jako obsadki proste, jak i skośne (oblique) - wystarczy wyjąć lub włożyć metalowe ramię.


Po drugie

Mix & Match

Możesz wybrać kilka kolorów obsadek i mieszać je ze sobą poprzez wymienianie górnej lub dolnej części. W ten sposób otrzymasz unikalne dwukolorowe obsadki.


Po trzecie

Sprytne przechowywanie

Do obsadek Moblique pasują większe stalówki, np. Nikko G czy Leonardt Crown. I co genialne, możesz je przechowywać lub transportować wewnątrz obsadki! W tym celu obsadkę należy rozkręcić, a następnie włożyć stalówki do środka (zmieszczą się 2 sztuki Nikko G).

Po czwarte

Długa lub krótka

Aluminiowe obsadki Moblique AL możesz wydłużać lub skracać, w zależności od potrzeb. Długość obsadki to 191 mm. Poprzez wykręcenie elementu przedłużającego możesz skrócić ją do 131 mm, a poprzez dodanie 1 lub 2 części przedłużającej obsadka rośnie odpowiednio do 251 mm i 311 mm.


Po piąte

Pomysłowe etui

Moblique AL to - oprócz niezwykle przemyślanej konstrukcji obsadki - również sprytne opakowanie w formie etui, które można regulować i blokować na odpowiadającą nam długość! 

>> Zobacz film, jak działa etuiJeżeli jeszcze nie przekonaliśmy Cię do wypróbowania obsadek Moblique, przeczytaj koniecznie, co mówią na ich temat osoby, które już je przetestowały. Opinie pochodzą od klientów naszego sklepu.

. . .

Uwielbiam tę obsadkę, kształt (świetnie leży w dłoni), schowek na stalówki, ale co równie ważne jest piękna, ładnie wykonana, kolor, kształt. Obawiałam się, że będzie mi ciężko przestawić się z prostej na skośną, ale nic mylnego pisanie jest łatwiejsze i dużo przyjemniejsze.

Iza

. . . 

Obsadka godna polecenia - mój prywatny ulubieniec! Prezentuje się fantastycznie, jest bardzo lekka, a jej główną zaletą jest posiadanie ramienia do używania stalówek tradycyjnie i skośnie. Pasuje do niej większość stalówek, jakie posiadam. Bardzo łatwo się ją czyści, w przypadku ewentualnego zabrudzenia tuszem. Fajnym bajerem jest schowek na stalówki wewnątrz obsadki.

Martyna

. . .

Samo kaligrafowanie jest dla mnie relaksem i przyjemnością. Ale kiedy do ręki biorę to miętowe cudo, to poziom przyjemności automatycznie wędruje na wyższy level. Materiał, z którego ją wykonano jest bardzo miły w dotyku - jak aksamit, albo talkowana powierzchnia. Jej wyprofilowanie sprawia, że dobrze układa się w ręce, a jej cienka końcówka lekko spoczywa na dłoni. Używam jej głównie jako skośnej - w duecie z różnymi stalówkami potrafi wyczyniać cuda. Jako obsadka prosta nie traci na swym uroku. Pięknie zaprojektowany schowek na stalówkę pozwala tej obsadce nie rozstawać się z idealnie dobraną do niej stalówką. Tylko której stalówce przyznać tej przywilej?

Anna

. . .

Kliknij poniżej, aby sprawdzić, jakie rodzaje i kolory obsadek Moblique proponujemy Ci w naszym sklepie. 


Zachęcam Cię do przetestowania - warto!
Zobacz także

2 komentarzy

  1. Jeszcze jej nie wypróbowałam, ale Wasz newsletter tak mnie zachęcił, że zamówiłam ją sobie na urodziny. :)) Wygląda ślicznie, a te wszystkie dodatkowe funkcje są absolutnie świetne!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo miło to słyszeć! Mamy nadzieję, że będzie się wspaniale pisało :)

      Usuń

Calligrafun | Sklep